خدمات ارائه شده توسط ما

درخواست خدمات
نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک و دوربین های مداربسته

مجموعه اکو سرویس با استفاده از نصابان مجرب و خبره و همچنین کارشناسان فنی با صلاحیت در راستای تست و کنترل کیفیت در زمینه نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیک و دوربین های مداربسته آمادگی خود را اعلام می دارد.

خدمات فنی در راستای انجام انواع تعمیرات

مجموعه اکوسرویس با در اختیار داشتن پرسنل مجرب فنی همواره تعمیرات اضطراری و پیشگیرانه را به بهترین نحو انجام می دهد و در پایان تجهیزات را توسط کارشناسان تست و کنترل کیفی صحه گذاری می نماید.

گارانتی تجهیزات نصب شده

مجموعه اکوسرویس به دلیل آرامش و آسایش مشتریان خود همواره سعی در استفاده از برترین برندها و همچنین مجرب ترین نصاب ها می نماید. لذا این مجموعه تجهیزات نصب شده را به صورت منطقی در طول مدت یک سال گارانتی می نماید و ارائه خدمات پس از فروش تا ده سال تضمین می نماید.

پشتیبانی از برندهای معتبر

مجموعه اکوسرویس به دلیل توانمندی و قابلیت خود توانسته است خود را به عنوان یک مجموعه فنی قوی در ایران معرفی نماید. لذا اکوسرویس از کلیه برندهای مطرح و معتبر در زمینه ساخت تجهیزات صلاحیت پشتیبانی پس از فروش را دارا می باشدو با بهترین کیفیت خدمات، خود را برای مشتریان گرامی، اعم از همکاران و مصرف کنندگان تضمین می نماید. 

برگزاری دوره های آموزشی

مجموعه اکوسرویس با تکیه بر کلام حضرت علی(ع) که “زکات علم نشر آن می باشد” همواره اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای نصابان و همکاران محترم می نماید

سرویس های نگهداری تجهیزات

با توجه به این که اگر از تجهیزات نصب شده نگهداری خوب و به موقع انجام گیرد در نهایت نرخ خرابی ها و انجام تعمیرات اضطراری پایین می آید، مجموعه اکوسرویس با در اختیار داشتن کارشناسان فنی اقدام به انجام کلیه سرویس های ادواری اعم از روانکاری ها، بازدیدها، تعویض ها، آچارکشی ها و ترمیم ها می نماید. لذا پیشنهاد می گردد که مشتریان گرامی به دلیل آسایش خیال از طرح های زیر استفاده نمایند

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com